Повне Товариство "Ломбард Онколь" Б.М.Кіт і Компанія"

Код за ЄДРПОУ: 36312152
Телефон: +38 (067) 672-01-91; (032) 233-86-80
e-mail: onkol.lombard@gmail.com
Юридична адреса: Львівська область, м. Львів, вул. Джерельна, буд. 21
 

ПРО НАС

ПТ "Ломбард Онколь" заснований у 2009 році, мережа ломбарду нараховує 10 відділень в межах міста Львова та Львівської області. 

Власником істотної участі (особа яка здійснює контроль за фінансовою установою) є ФОП Кіт Борис Мар'янович (частка в статутному капіталі - 91%).

 Повне Товариство "Ломбард Онколь"Б.М.Кіт і Компанія" здійснює діяльність з надання кредитів виключно під заставу майна, яке має бути передане на зберігання до ломбарду (крім нерухомого майна і транспортних засобів), а також має право здійснювати іншу діяльність із дотриманням обмежень щодо суміщення діяльності, встановлених Положенням про ліцензування та реєстрацію.

ПТ "Ломбард Онколь" здійснює на підставі Ліцензії на діяльність ломбарду з правом надання послуги -  надання коштів  та банківських металів  у кредит у вигляді ломбардних кредитів.  Національним банком України  внесено запис до ДРФУ  про переоформлення ліцензії 01.03.2024 року.  Ліцензія не зупинена, не анульована.

Якщо у Вас виникла потреба в додаткових коштах, ми пропонуємо Вам отримати позику в нашому ломбарді під заставу ювелірних виробів та брухту золота та срібла.  Ми робимо все для того, щоб отримання кредиту стало доступнішим для Вас.

 

Наші переваги:

  • професійна оцінка заставного майна;
  • швидкість оформлення позики;
  • висока оцінна вартість за один грам золота – до 1693,30 грн.;
  • низький відсоток за користування позикою –   від 0,55% в день;
  • відсутні приховані комісії, відсотки за зберігання та страхування;
  • вигідна цінова політика  для постійних клієнтів;

Звернувшись в наш ломбард, Ви отримаєте надійного партнера та якісно інший індивідуальний підхід при кредитуванні.